Alış Veriş Siteleri

Elektronik ticaret sektörü, hem online alışveriş yapanların hem de internetten satış yapan şirket sayısının artmasıyla beraber büyümeye ve ilgi görmeye devam ediyor.

devamı...
Alış Veriş Sitesi tasarımı
AnaSayfaHizmetler ↪ Alış Veriş Siteleri

Alış Verİş Sİtesİ Tasarımı

 

 

Sıkça Karıştırılan E-Ticaret Türleri

Business to Business (B2B) şirketler arası e-ticaret. Business to Consumer (B2C) şirketten tüketiciye e-ticaret modeli demektir.

 

Kaliteli ürün fotoğrafları

Pazarlanacak ürünlerin fotoğraflarını alıcılara en iyi şekilde sunmak için e- ticaret sitenizde kaliteli görseller kullanmaya özen göstermeniz gerekiyor.

 

Detaylı ürün açıklamaları

Ayrıntılı ürün açıklamaları e-ticaret sitelerinin tercih edilme yüzdelerini artırabiliyor. Bu nedenle online satış sitesinizin ürün bilgileri konusunda ayrıntılı bir çalışma yapılması gerekiyor.

 

SLL Güvenlik

SSL, server ile müşteri iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir. Yani server ile internet tarayıcısı arasındaki iletişimi şifrelenmesidir. SSL, standart bir algoritmadan oluşmaktadır.

 

Ödeme Sistemleri

Alış-veriş siteniz bankanızın kredi kartı ödeme sistemiyle uyumlu, paypal, western union, posta çeki, cep telefonu vs. gibi kolay ödeme altyapısına elverişlidir.

 

Hukuk

E-ticaret girişimcilerinin hukuka ve özellikle e-ticaret hukukuna olan ilgisizliği nedeniyle birçok tüketici yasal haklarından mahrum bırakılıyor. WMO gerekli olan sözleşmelerin altyapı bilgilerini sizler için derliyor.

 

WMO yukarıdaki altyapı çalışmalarını sizin ve web sitenizin işlerliğini artırmak için yapar.